Sms kredyt

pożyczkiW dobie nieskrępowanego przepływu informacji za pośrednictwem telefonu i internetu coraz więcej czynności, wymagających jeszcze do niedawna kontaktu interpersonalnego, dziś odbywa się w rzeczywistości wirtualnej. Nie inaczej jest z przyznawaniem i otrzymywaniem kredytów. Obecnie nie trzeba wychodzić z domu, aby przejść całą procedurę przyznawania kredytu, otrzymać pieniądze na konto, zakupić przez internet potrzebne nam towary i otrzymać je pod drzwi naszego domu za pośrednictwem kuriera. Takie możliwości stwarzają kredyty pozabankowe, a ich rodzajem są sms kredyty.
Polecamy nastepujące usługi finansowe przez sms:


1. Smart pożyczka - błyskawiczny kredyt gotówkowy od i sprawdzonej znanej agencji finansowej.


smartpozycka.pl

2. Idealna pożyczka od Eksprespożyczka - pieniądze możesz otrzymać do godziny!


eksprespozyczka.pl

Jest to usługa dostępna w portalach internetowych, skierowana do osób pełnoletnich. Są dwa warianty. Czasem wymagane są stałe dochody i czysta historia w BIK. Wówczas kredyt jest tańszy. Innym razem sms kredyt otrzymamy jedynie na dowód osobisty, ale zapłacimy za niego drożej. Cała procedura koncentruje się na internecie i telefonie. Najpierw musimy się zarejestrować w bazie kredytodawcy, wypełniając formularz online i wprowadzając swoje imię i nazwisko, numer dowodu osobistego oraz PESEL. Następnie wprowadzamy kwotę i wybieramy okres kredytowania spośród dostępnych ofert. Sms kredyty nie oferują dużych sum. Oferty z maksymalną kwotą aż 2000 PLN należą do rzadkości. kredytyNajczęściej jest to 500-1000 PLN. Również maksymalny dopuszczalny czas spłaty rzadko przekracza 30 dni.


Po wysłaniu formularza będziemy mogli już korzystać z telefonu komórkowego w celu wzięcia kredytu. Wystarczy, że wyślemy odpowiedni sms na podany numer. Wszystkie szczegóły zostaną nam przedstawione już po zawarciu umowy. Należy ją dokładnie przeczytać. Wysłanie formularza wiąże się z zawarciem umowy, którą (w niektórych przypadkach), będzie trzeba odesłać w wersji papierowej na adres placówki.


Sms kredyty z pewnością nie są tanie. Wysokie oprocentowanie płacimy w zamian za uproszczone procedury i szybkość transakcji. W wielu sytuacjach sms kredyt będzie ratunkiem dla rodzinnych finansów. Jednak chłodno rozważmy każdą decyzję o jego zaciągnięciu, aby kredyt nie okazał się gwoździem do finansowej trumny.